Uložto_cz – filmy zdarma

Ulozto_cz mp3, stahuj filmy zdarma z Uložto.cz

ulozto_cz

Ulozto_cz: Filmy a mp3 zdarma aplikace Ulož.to

Ulozto_cz: Ulož.to nebo také Ulozto.cz je největší česká cloudová služba pro svobodné sdílení souborů po internetu. Najít zde můžete filmy, mp3, seriály a vše co si ostatní zálohují a neuloží soubor jako osobní. To že na uložto_cz najdete film není chyba portálu, ale uživatelů, kteří svoje nakoupené filmy špatně zálohují. Nově můžete mít uložto i ve Vašem telefonu se systémem android nebo iOS.

ulozto_cz aplikace vs web
Porovnání aplikace ulozto a webu ulož.to

Jaký je rozdíl mezi aplikací a webem?

Rozdíl až na vzhled není žádný. To co najdete na webu najdete i v aplikaci. V aplikaci se dá přihlásit, stahovat rychle a pomalu, vyhledávat, zálohovat. Prostě vše na co jste zvyklí. Aplikaci můžete samozřejmě používat i bez přihlášení nebo registrace.

Zálohování souborů z telefonu

Díky aplikaci můžete data, které máte ve Vašem telefonu zalohovat na cloud uložto a díky tomu je mít vždy kdekoliv poruce. Ušetříte si tím místo v telefonu. Na svůj účet můžete nahrávat fotky, videa i různé soubory.

Pro zálohování klikněte na úvodní stránce aplikace na ikonku Zálohovat soubory. Vyberte pro koho jsou soubory určeny, idealní je označit jen pro mě, protože jinak bude moci vaše fotky na uložto najít kdokoliv. Dále klikněte na vybrat soubory. Vyberte soubory, které chcete nahrát na cloud.

Stahování souborů do mobilního telefonu

Co nejvíce potěší hlavně uživatele telefonů iPhone, kteří to s nahráváním dokumentů do svých telefonu neměli nikdy jednoduché je možnost stahování přímo z uložto do telefonu. Jak soubory najít? Jednoduše stejně jako na webu. Prostě název napište do vyhledávání.

Filmy online na ulozto_cz

Nově můžete na ulož.to sledovat filmy online. Nemusíte si je stahovat do počítače, ale stačí kliknout na ikonku přehrát film. Bohužel ke sledování potřebujete mít nakoupený kredit. Na rozdíl od Bombuj, kde filmy můžete sledovat zdarma nehrozí na ulož.to že musíte před sledováním přehrát desítky reklam nebo dostanete virus.

Jak najít vlastní uložené soubory na cloudu?

Na úvodní stránce jsou dvě ikonky. Moje soubory a Soubory v zařízení.

Moje soubory jsou soubory, které máte uloženy na uložto cloudu. Jsou to soubory, které jste nahráli, ať už přes telefon a nebo přes webové rozhraní na počítači.

Naopak sobory v zařízení jsou soubory, které jste si pomocí aplikaci stáhli do telefonu.

Jak vyhledat správný soubor?

Nahoře na každé stránce webu je formulář pro vyhledávání. Napište do něj cokoliv co vás napadne. Například:

  • novinka
  • avi
  • mkv
  • mp3

Vyjede vám stránka z výpisem vyhledaných souborů. Pokud chcete stáhnout něco co už někdo otestoval doporučuji nahoře kliknout na řazení a místo relevance nastavit hodnocení. Tzn. soubory, které jsou kvalitní mají hodně palců nahoru a díky tomu zjistíte, že je kvalita souboru dobrá popřípadě nestáhnete něco co nechcete.

Filtrování na ulozto_cz

Další vychytávka je filtrování. Dejme tomu, že chcete stahovat jen kvalitní soubory a jen soubory v audioformátu. V tom případě si v liště nahoře ještě klikněte na Audio. Pokud budete chtít stahovat nějaké video například ve formátu mkv nebo avi, tak klikněte na Video.

Navíc když po vyhledání kliknete přímo do sekce (typu souboru, který chcete stahovat) tak máte na výběr další možnosti. U videa například: Kvalita videa (4k+,fullhd, HD- 720p, LQ – idealní pro stahování do telefonu) U obrázků a mp3 souborů je to kvalita (vysoká, střední a nízká)

Jak si nabít kredit a stahovat rychleji

Vlevo nahoře pod logem je odkaz dobít kredit. Na stránce vidíte možnosti nákupu kreditu. Buďto můžete platit rychlým převodem, platební kartou nebo bankovním převodem (kredit dostanete až po připsání platby, někdy to trvá až dva dny) Níže si ukážeme jak kredit nakoupit. Před nákupem kreditu musíte být přihlášeni na svém účtu.

Nákup kreditu na ulozto_cz rychlým převodem

V tabulce pro rychlý převod si vybrte částku, kterou chcete dobít a na jejím řádku klikněte na rychlý převod.

Vyberte Vaši banku, pokud vaši banku v přehledu nevidíte, budete muset využít klasický bankovní převod nebo platbu kartou. Po vybrání banky klikněte na tlačítko přejít k platbě. Budete přesměrování na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení už budou všechny platební údaje vyplněny a vy musíte platbu jen potvrdit. Poté budete přesměrováni zpět na web uložto a budete mít kredit na Vašem účtu.

Platba kartou

Platba kartou má podobný postup jako platba rychlým převodem. Před platbou kartou se ujistětě, že máte ve Vašem bankovnictví povoleno platit kartou přes internet. Někdy můžete mít platby povoleny, ale limit může být moc nízký. Po kliknutí na přejít k platbě budete přesměrováni na formulář FioBanky. To neznamená, že jste něco udělali špatně, nelekejte se že jste na stránce fio banky i když máte jinou banku. Ulož.to pouze používá ke zpracování údajů z karty systém od FioBanky.

Teď už jen vyplňte údaje z Vaší karty. A je to.

Platba bankovním převodem

Jak už jsem psal, platba bankovním převodem někdy chvíli trvá a nehodí se, když chcete něco rychle stáhnout. U platby bankovním převodem stačí vyplnit Vaše jméno. Na email dojdou informace k platbě převodem.

Jakto že je ulozto_cz zdarma?

Služba je poskytována tzv. freemium modelem. S omezenými funkcemi pro stahování je k dispozici zdarma. Každý uživatel má k dispozici zdarma neomezený prostor pro nahrávání. Lze si zakoupit kredit, pomocí kterého je poté možno stahovat neomezenou rychlostí a to i více souborů najednou. Služba také u dostupných formátů nabízí streamování videí přímo v prohlížeči bez nutnosti stahování.

Uložto není závislá jen na penězích z prodeje kreditu, které vám zajistí rychle stahování, ale vydělává i na reklamách, které jsou na webu, proto můžete své soubory zálohovat i zdarma.

Konkurence uložto

Serverů pro svobodné sdílení a nebo cloudových serverů je v česku spoustu.

Hellspy, fastshare a webshare jsou největší konkurence na poli svobodného sdílení a stahování souborů.

iCloud, Dropbox, Google drive, OneDrive jsou největší konkurenci na poli cloudu. Bohužel ani tito velcí hráči se cenami nemůžou srovnávat s ulozto_cz. Server Ulož.to je totiž úplně zdarma a například takový dropbox si účtuje měsíčně za 1TB – 270Kč

Co všechno můžete na cloudové uložiště uložto_cz ukládat?

Všechno co máte na disku, dvd nebo blu-ray můžete zalohovat online. Ať už to jsou Vaše fotky z dovolené, domácí filmy pořízené na kameru nebo mobil, hry které jste si koupili ještě kdysi na CD, filmy na blu-ray, koupené mp3 písničky nebo jakoukoliv jinou hudbu, prostě vše co máte doma nebo v kanceláři na počítači a nechcete ztratit nebo se bojíte o jejich poškození, to vše můžete zalohovat online. Výhodou clodového uložiště je, že obsah máte kdykoliv k dispozici a i když cd někam založíte nebo poškodíte můžete si jej kdykoliv stáhnout. Vše máte také na jednom místě.

Co číst dále? Ulož.to prohrál soudní spor ohledně stahování českých filmů

3 komentáře: „Ulozto_cz: Filmy a mp3 zdarma aplikace Ulož.to

Komentáře nejsou povoleny.