Uložto_cz – filmy zdarma

Ulozto_cz mp3, stahuj filmy zdarma z Uložto.cz

ulozto_cz

Ulož.to dává 20gb kredit zdarma za covid očkovací certifikát

Uložto se rozhodlo pomoci v boji proti COVID-19 tím, že motivuje neočkované kreditem zdarma.

uložto covid očkování 20gb zdarma

„Rozhodli jsme se odměnit všechny zodpovědné lidi, kteří svým očkováním přispívají k poražení pandemie Covid-19. Věříme, že tato pozitivní motivace k očkování přispěje ke zvýšení celkové proočkovanosti obyvatel. Zároveň bychom rádi inspirovali i další firmy a podnikatele v České republice, aby se k této formě motivace přidali. Lidé mají rádi odměny a pokud bude seznam dárků, slev a benefitů pro očkované dlouhý, může skutečně jít o podstatný motivační impuls“ říká Jan Karabina, výkonný ředitel Ulož.to cloud.

Jak odměnu získat?

Prvním krokem je samozřejmě očkování. Pokud už certifikát máte, přihlaště se na uložto.cz a na stránce https://uloz.to/ockovani máte dole odkaz Naskenovat nahráním souboru. Nemáte li certifikát stažený vyberte odkaz Naskenovat kamerou. Certifikát pak stačí jen ukázat na kameru.

Podmínky pro získání 20 GB kreditu #AkceOčkování

  • Musíte být přihlášení k Ulož.to účtu
  • Je nutné použít QR kód platného očkování z Česka nebo Slovenska
  • Lze použít i více QR kódů. Můžete tedy nahrát QR kódy potvrzující očkování i někoho z rodiny či přátel a získat kreditu více
  • Každý potvrzovací QR kód s platným očkováním lze použít jen jednou
  • Získaný kredit má platnost 6 měsíců od připsání
  • V rámci zpracování údajů nedochází po ověření pravosti k jejich dalšímu uchovávání.
  • QR nenahrávejte na Ulož.to pouze na stránce https://uloz.to/ockovani a určitě je nenahrávejte jako běžný soubor.

Proč se k tomuto kroku Uložto uchýlilo?

„Nejde o nový nápad. V západních zemích je tento model běžným motivačním nástrojem i v soukromém sektoru. Firmy rozdávají koblihy, pivo, nebo vouchery. To, čemu jsme museli věnovat pozornost, je ochrana osobních údajů. Neukládáme žádná data, která při kontrole QR kódu získáme. Toto řešení jsme připraveni bezúplatně sdílet s každou společností, která se k této akci přidá“ dodává Stanislav Pacan, technický ředitel společnosti. „Nechtěli jsme jen čekat a stěžovat si, že vláda dělá málo. Věřím, že jakákoliv podpora těm, kteří se nechávají očkovat, je v tuhle chvíli dobrá věc, a tak se prostě snažíme udělat to málo, co můžeme“ uzavírá Karabina.

Celá tisková zpráva:

Cloudové úložiště Ulož.to spustilo akci na podporu očkování. Každého uživatele, který se prokáže QR kódem potvrzujícím očkování, odmění provozovatelé kreditem na rychlé stahování v objemu 20 GB.

„Rozhodli jsme se odměnit všechny zodpovědné lidi, kteří svým očkováním přispívají k poražení pandemie Covid-19. Věříme, že tato pozitivní motivace k očkování přispěje ke zvýšení celkové proočkovanosti obyvatel. Zároveň bychom rádi inspirovali i další firmy a podnikatele v České republice, aby se k této formě motivace přidali. Lidé mají rádi odměny a pokud bude seznam dárků, slev a benefitů pro očkované dlouhý, může skutečně jít o podstatný motivační impuls“ říká Jan Karabina, výkonný ředitel Ulož.to cloud.

Na odměnu za očkování má nárok každý uživatel Ulož.to, který se přihlásí ke svému účtu a nahraje pro ověření potvrzovací QR kód platného očkování z Česka nebo Slovenska. Je dokonce možné nahrát i více kódů, například od dalších členů rodiny, a odměnu si tak znásobit. Každý QR kód lze samozřejmě použít pouze jednou.

„Nejde o nový nápad. V západních zemích je tento model běžným motivačním nástrojem i v soukromém sektoru. Firmy rozdávají koblihy, pivo, nebo vouchery. To, čemu jsme museli věnovat pozornost, je ochrana osobních údajů. Neukládáme žádná data, která při kontrole QR kódu získáme. Toto řešení jsme připraveni bezúplatně sdílet s každou společností, která se k této akci přidá“ dodává Stanislav Pacan, technický ředitel společnosti.

„Nechtěli jsme jen čekat a stěžovat si, že vláda dělá málo. Věřím, že jakákoliv podpora těm, kteří se nechávají očkovat, je v tuhle chvíli dobrá věc, a tak se prostě snažíme udělat to málo, co můžeme“ uzavírá Karabina.

Akce běží od 24.11.2021 až do odvolání nebo konce pandemie.
Podrobnosti o podmínkách Očkuj se s Ulož.to: www.ulozto.cz/ockovani
Popis zabezpečení osobních údajů: www.ulozto.cz/faq#vaccination

1 komentář: „Ulož.to dává 20gb kredit zdarma za covid očkovací certifikát

  • Sem teď problému nemám jak zavolat ženě děkuji pěkně

Komentáře nejsou povoleny.