Uložto_cz – filmy zdarma

Ulozto_cz mp3, stahuj filmy zdarma z Uložto.cz

Nezařazené

Seriál Slunečná – počet dílů, sledovanost, iprima, herci, informace online

Seriál Slunečná televize Prima se stal fenoménem roku 2020. Prima potřebovala něco co bude konkurovat zavedenému seriálů Ordinace v růžové zahradě a to se jí povedlo. Seriál Slunečná válcuje ordinaci jak ve sledovanosti, tak v diváckých ohlasech. Mnoho lidí se v seriálu vidí a ztotožňují se s protagonisty. Počet dílů slunečná?

O seriálu slunečná

slunenčá počet dílů
Sestry Týna a Sylva a investor Janek. Foto: TV Prima

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj rodinného dědictví. Navíc, louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu a to je další důvod navíc, statek prodat. Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy. Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život. Nejdřív kvůli sázce o Týnu si vymění roli se svým řidičem Vildou a hraje si na chuďase, kterým se ale brzy kvůli zradě, svého bratrance a společníka ve firmě Romana, stane. Janek se tak dostane do situace, kdy musí začít od nuly a podaří se mu přesvědčit Týnu, že ve dvou se to lépe táhne.

S Týnou tak bojují o statek nejen kvůli sobě a odkazu otce, ale také kvůli jeho obyvatelům a zaměstnancům. Martin Popelka totiž statek poskytoval jako útočiště a zázemí pro ztroskotance a tím jim dal novou životní šanci. U starostů se odhaluje velké rodinné tajemství a Lídiny velké plány narušuje rozchod syna Štěpána s Týnou a přistěhování nesnesitelného tchána. Statek stojí ve vesnici Slunečná a název vesnice vyplývá z toho, že nad oblastí dochází k meteorologické anomálii, kdy statisticky méně prší a více svítí slunce. Na pastvinách, které většinu roku prohřívá slunce, rostou keře, květiny a bylinky, které spásají kozy a krávy a ty pak dojí mléko s jedinečnou chutí. Na statku se vyrábí sýry, které mají delikátní chuť, a proto jsou oblíbené i za hranicí kraje.

Do toho na statku stojí studna se „zázračnou“ vodou. Pomocí vody hospodyně Alžběta pomáhá ženám otěhotnět. Všichni v okolí si myslí, že to jsou jen Alžbětiny čáry, vše se změní v okamžiku, kdy se udělají rozbory. Ukáže se, že voda má opravdu složení, které může léčit poruchy plodnosti a je jasné, že se objeví chytráci, kteří by vodu chtěli zpeněžit. Do malého penzionu, který je součástí statku jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuldingové party. Všechny tyto příběhy seriál Slunečná sleduje.(TV Prima)

Úvodní znělka seriálu

Na jaké herce můžete v seriálu Slunečná narazit?

Herec/Herečka Role
Eva Burešová Týna Popelková
Bára Jánová Sylva Popelková
Marek Lambora Janek Linhart
Filip Tomsa Roman Maxa
Lukáš Langmajer Vilém Fiala
Eva Holubová Hana Schwartzmüllerová
Iva Hüttnerová Alžběta
Jan Šťastný Profesor Jaromír Kohout
Filip Blažek Tom
Lucie Benešová Róza
Dana Batulková Lída Vacková
Ondřej Pavelka Franta Vacek
Roman Tomeš Tony
Pavla Tomicová Ála Konvičková
Tereza Brodská Jana Kratinová
David Prachař Leoš Kratina
Maroš Kramár Jan Linhart st.
Veronika Arichteva Denisa
Martina Preissová Marie řeháková
Norbert Lichý Aleš Řehák
Karel Zima Pavel Slanina
Jana Stryková Petra Slaninová
Eva Decastelo Zuzana Dolejšová
Leoš Noha Radek Dolejš
Josef Polášek Jan Rokyta
Regina Řandová Simona Rokytová

Přehrát online

Seriál slunečná můžete sledovat online na webu iprima.cz Reklamám se bohužel nevyhnete ani zde, ale můžete se dívat kdykoli a kdekoli.

Seriál najdete také na uložištích jako uložto_cz

Počet dílů Slunečná

Slunečná má celkově naplánováno 114 dílů. Aktuálně jste jich mohli vidět 81 (k 18.únoru) Více informací najdete na wikipedia.cz

Sledovanost

Seriál slunečná sleduje na televizi prima průměrně kolem 1,1 milionu diváků starších 15. let. Slunečná válí i online a patří mezi nejsledovanější seriály na iprima.cz

Seznam epizod

 • Sázka (E01) (2020)
 • Splašení koně (E02) (2020)
 • Jak se do lesa volá (E03) (2020)
 • Epidemie (E04) (2020)
 • Zásnuby (E05) (2020)
 • Past na zloděje (E06) (2020)
 • Pohádková babička (E07) (2020)
 • Byznys století (E08) (2020)
 • Pomsta je sladká (E09) (2020)
 • Krávy (E10) (2020)
 • Čarodějka psů (E11) (2020)
 • Ženské zbraně (E12) (2020)
 • Lásky (E13) (2020)
 • Zrození nepřítele (E14) (2020)
 • Rytíři hranatého stolu (E15) (2020)
 • Místní hrdina (E16) (2020)
 • Strážným andělem proti své vůli (E17) (2020)
 • Potíže s mladou i se starou (E18) (2020)
 • Hrdina a superhrdina (E19) (2020)
 • Prsten pro princeznu (E20) (2020)
 • Pidilihovar (E21) (2020)
 • Tři přání (E22) (2020)
 • Svatební pochod (E23) (2020)

Sázka

Týně a Sylvě zemřel táta. Týna se snaží pokračovat v otcově odkazu a starat se o statek, Sylva je naopak rozhodnutá, že statek prodá. A není sama, i ostatní lidé z vesnice se zajímají. Týna vyčte svému klukovi Štěpánovi, že jí nepřivezl plynovou bombu na grilování. Štěpán pro ni jede, ale má autohavárii. Zachrání ho Janek Linhart, bohatý podnikatel z Prahy. Ten se před svými kamarády vytahuje, že Týnu dostane do postele. Vymění si se svým řidičem Vildou role, Janek bude vystupovat jako Vilda a Vilda jako Janek.(TV Prima)

Splašení koně

Spory mezi Týnou a Sylvou o prodej statku pokračují. I mezi lidmi na statku je obava z toho, co bude dál. Profesor je přesvědčený, že je všechny vyhodí. Týně se v noci zjeví Popelka. Týna se ho ptá, jestli skutečně napsal Sylvě email, že by chtěl prodat statek. Popelka to popře. Štěpán se probere z umělého spánku. Doktor upozorňuje jeho rodiče, že mu zřejmě budou muset vzít ledvinu, kterou si poškodil při autohavárii. Franta se nabízí, ale při následných testech se zjistí, že není Štěpánův otec. Svou manželku se zjištěním nekonfrontuje. Janek se snaží sbalit Týnu, ale bez úspěchu.

Jak se do lesa volá

Vilda vystupuje jako Janek i před novináři. Důvodem je, že byl Janek jako malý kluk unesený. Jeho otec zaplatil únosci tučné výkupné. Janek si od té doby bedlivě střeží svoje soukromí. Na statku jsou další problémy, starý Popelka koupil kus lesa a Týna musí doplatit zbytek. A na ten nemá peníze. Sylva o to víc tlačí na pilu, aby statek prodali. Tomovi a Sylvě se ztratí jejich děti. Nakonec je najdou v tom lese, který starý Popelka koupil. Zjistí, že tam pramení léčivý pramen. Sylva si myslí, že Vilda je milionář a sbalí ho.

Epidemie

Týna řeší další katastrofu, kozy onemocněly a vypadá to, že jestli je nebude okamžitě očkovat, tak pochcípá celé stádo. Janek nabízí, že rozjede crowdfundingovou kampaň. Týna jde za Konvičkovou a domluví se s ní, že jí půjčí 150 tisíc. Lidé na statku se skládají, aby Týně pomohli, ale stejně to nestačí. Týna se bude muset půjčit od Lídy. Jenže ani k tomu nedojde, protože Janek zaperlí a peníze z crowdfundingové kampaně sežene. 240 tisíc za dva dny. Týna má chuť ho obejmout. Franta se podezíravě dívá na všechny chlapi, kdo by mohl být Štěpánův otec?

Zásnuby

Lída tlačí na Štěpána, aby Týnu požádal o ruku. Julie chce, aby se Týna se Štěpánem rozešla, protože Štěpána nemiluje. Týnu zpráva o svatbě zaskočila a začne se Štěpánovi vyhýbat. Ale když uvidí, jak se skvěle Štěpán dokázal postarat o Barunku, tak řekne ANO. Za Jankem přijela jeho bývalá milenka Klára. Zrovna ve chvíli, kdy se vrací z ciziny Denisa. Požádá Romana, aby se Kláře věnoval místo něho. Na statku jsou hosté, manželé Kulatovi. Manžel po Roze stále pokukuje. Tom si myslí, že je to její bývalý zákazník. Ale ukáže se, že Roza mu kdysi zachránila život.

Past na zloděje

Janek a Vilda si musí vyměnit role i ve firmě, protože tam přijela Sylva. Janek musí dát k dispozici i svůj byt a Vilda tam se Sylvou jde. Sám musí jít spát k Denise, která to bere jako průlomový okamžik v jejich vztahu. Konvičková ukradne etikety a začne prodávat normální sýry, jako sýry z farmy. Týna na to přijde a je naštvaná. Slanina hraje s cyklisty, kteří přijeli na statek v hospodě poker a prohraje. Jenže se ukáže, že cyklisti podváděli. Společně s dalšími chlapi je donutí, aby peníze vrátili.

Pohádková babička

Toma navštíví na statku paní ze sociálky. Ukáže se, že důvodem je babička kluků, která chce, aby se Tom přestěhoval i s chlapci k ní. Když Tom odmítne, začne se mu mstít. Janek se potká v lese s Týnou a navzájem si svěřují různé detaily z dětství. Janek pak řekne Vildovi, že končí sázku. Přizná, že k Týně cítí víc. Kratina vezme z Šimonovi kšiltovky vlas a pošle ho do laboratoře. Chce vědět, jestli je Štěpán jeho syn. Testy to potvrdí. Když se o testech náhodou dozví Franta, tak se rozhodne, že si ty testy nechá udělat taky.

Byznys století

Haně se udělá špatně a skončí v nemocnici. Janek domluví, že jí udělají okamžitě katetrizaci, na kterou by jinak musela čekat. Běta vyrobí čaj podle starého Popelkova receptu. Týna a Julie se rozhodnou, že budou takový čaj vyrábět. Ale nápadu se ujme Sylva a chce, aby se Vilda stal investorem. Když to odmítne, vyspí se se Štěpánem. Týna ani Vilda se to nedozvědí a Vilda peníze nakonec Sylvě půjčí. A Franta přinese Kratinovi svůj a Štěpánův vlas. Chce, aby je Kratina zavezl do města do genetické laboratoře. Aby byl výsledek pozitivní, musí dát Kratina místo Frantova vlasu svůj. Výsledek je pak skutečně pozitivní a Franta je spokojený ve své nevědomosti.

1 komentář: „Seriál Slunečná – počet dílů, sledovanost, iprima, herci, informace online

 • ahoj jmenuju se Andrea a chci se zeptat kdy bude končit slunečná předem děkuji

Komentáře nejsou povoleny.