Uložto_cz – filmy zdarma

Ulozto_cz mp3, stahuj filmy zdarma z Uložto.cz

ulozto_cz

Hellspy – stahování filmů – kredit zdarma, novinky, apk

Server Hellspy jsem zařadil jako druhý největší server na zálohování souborů, hned za ulož.to. Proč? Má totiž druhou největší návštěvnost, a také druhou největší databázi souborů. V tomto článku se o Hellspy dozvíte vše co potřebujete vědět.

Náhled webu hellspy

Na rozdíl od konkurence v podobě uložto.cz nebo fastshare.cz nenabízí stahování souborů zdarma. Nově, ale nabízí to, co konkurence ne. Neomezené stahování za měsíční paušál.

Neomezené stahování

Není to tedy zdarma, ale za 99 Kč na měsíc můžete stáhnout dat kolik jen chcete. Službu si nemusíte předplácet na rok dopředu, jak to někdy bývá, ale můžete si zaplatit jen na měsíc. Navíc na rozdíl od konkurence kde můžete stahovat zdarma, ale omezenou rychlostí, u hellspy budete stahovat plnou rychlostí (nejvyšší možná rychlost stahování, kterou poskytuje Váš internetový dodavatel).

Kredit

Máte radši kredit? Nemusíte si kupovat neomezené stahování, ale můžete si nakoupit kredit.

Kredit přes SMS

KreditůCena včetně DPH
120 000 MB   499 CZK
55 000 MB   249 CZK
30 000 MB   149 CZK
14 000 MB   99 CZK
6 000 MB   79 CZK
3 600 MB   50 CZK
1 500 MB   30 CZK
700 MB   15 CZK

Dobití kreditu platbou z účtu

KreditůCena včetně DPH
32 000 MB100 CZK
60 000 MB150 CZK
200 000 MB450 CZK
500 000 MB1000 CZK

Kredit zdarma?

To víte, že sem tam dostanete nějaký ten kredit zdarma. Pokud nemáte na hellspy účet, před odchodem Vám vyskočí okno, které Vám nabídne vytočení výhry zdarma.

hellspy kredit zdarma
Hra štěstí Hellspy

Přehrávání online

Bohužel hellspy nenabízí přehrát soubor online, vždy si ho musíte napřed stáhnout.

Novinky

Chcete vědět co se na webu právě teď děje? Novinky máte hned na úvodní stránce

Downloader a Upload klient

Hellspy nenabízí žádného klienta pro stahování, ale můžete si stáhnout Upload klient pro pohodlné nahrávání a řazení souborů. Stačí se přihlásit a pomocí počítačové aplikace snadno nahrávat a uploadovat soubory.

ISIC

V minulosti Hellspy spolupracovalo s programem ISIC, kdy nabízelo slevy pro studenty. Tato spolupráce ale byla ukončena.

Rondo

Věrnostní program Rondo vám přináší hry o hodnotné ceny každý den. Dobijte si kredit na Hellspy nebo hodnoťte soubory nad 300 MB a získejte Rondony do hry Rondo.

Jak funguje rondo? Zákazník si u obchodníka nakoupí nějaký produkt nebo službu. Za tento nákup obdrží určitý počet herních bodů – tzv. rondonů. S těmito body přijde na internetové stránky www.rondo.cz, kde jsou mu připsány. V tu chvíli se dostává do hry o hodnotné ceny, nejnověji dokonce o osobní automobil.

Co si z toho vzít? Zjednodušeně: Díky nákupu kreditu na hellspy můžete vyhrát hodnotné ceny. Takže si nejen stáhnete Váš oblíbený soubor, ale ještě k tomu vyhrajte třeba nové auto.

Vyhledávací dotazy související s hellspy kredit zdarma Hellspy registrace FastShare ČSFD Neomezené stahování Stahování filmů Ulož.to free credit hell spy, helspy, hellspi, Jak funguje, Hellspy nefunguje Www Ulož.to cz hry Ulož toé

Jak nahrávat soubory

Potřebujete si něco zalohovat? Pak není nic jednoduššího, přihlaste se na Váš účet a vpravo klikněte do tohoto bloku:

Okno pro nahrávání

Pak jen z počítače vyberte soubor, který si chcete uložit.

Konkurence? Ulozto_cz