Uložto_cz – filmy zdarma

Ulozto_cz mp3, stahuj filmy zdarma z Uložto.cz

ulozto_cz

Dokument: V síti

Snímek V síti režisérů Barbory Chalupové a Víta Klusáka, který je šokující výpovědí o zneužívání dětí na internetu, se za prvních sedm dní v kinech stal nejnavštěvovanějším českým dokumentem v historii.

Na kontě má již 179 139 diváků Hodnocení na Csfd.cz je neuvěřitelných 91% a pokud jste na filmu ještě nebyli určitě jej doporučuji.

Níže jsem si pro Vás připravil výběr videí z kterých Vám bude lést mráz po zádech.

https://www.youtube.com/watch?v=JhtE7ERePQ8&t=1s

Oficiální popis dokumentu V síti

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek”, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení.(Aerofilms)

Viděli jste dokument? Co na něj říkáte? Jaký jste měli z filmu pocit? Budete se od teď snažit Vaše děti na internetu nějakým způsobem chránit?

Necenzurovaný trailer na dokument v síti najdete na ulozto_cz